Michaela Müller Greifonerová

I já jsem ráda že Expreska existuje. Je to jediné fitko kam jsem se odvážila ..;)) a kde se cítím ok. Už to bude skoro rok co ji s menšími přestávkami navštěvuji a jsem moc spokojená. super prostředí. bezva přístup. I k dětem když zrovna nemám hlídání. Za mě doporučuji!

Radka Jiroušková - EXPRESKA Praha Řepy

Teprve před měsícem jsem objevila kouzlo EXPRESKY. Vzhledem k tomu, že denně cestuji po republice, využívám možnost cvičit každý den v jiném městě. Dnes to byla Praha Řepy. Díky pravidelnému cvičení se mi zlepšuje kondice a cítím se mnohem líp.

Daniela Boušková, 39 let - EXPRESKA Praha Černý Most

Členství v EXPRESCE mi umožňuje navštěvovat jakoukoliv EXPRESKU, což šetří můj čas. Z práce to mám blíže do EXPRESKY Praha Prosek a z domova zase do EXPRESKY Praha Černý Most, takže si můžu zacvičit, kdykoliv mám chuť!

Martina Králová, 36 let - EXPRESKA Liberec

Kruhový trénink je zatím to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela. Při cvičení se nenudíte a hlavně posílíte všechny svaly v těle. Všem zájemkyním, které váhají navštívit EXPRESKU radím, aby neváhali!

Jana Dvořáková, 26 let - EXPRESKA Kralupy nad Vltavou

Byla jsem překvapená, jak mě cvičení bavilo a ihned jsem si koupila členství. Otevírací doba mi velice vyhovuje, na cvičení se nemusím objednávat a trenérka mi vždy poradí, jak správně mám cvičit.
Děkuji za EXPRESKU a všem doporučuji cvičení vyzkoušet!!!

Ilona Nováková, 60 let - EXPRESKA Olomouc

Konečně jsem plnohodnotně vyplnila svůj volný čas. Děkuji za EXPRESKU!!!

Pavla Doubravová, 20 let - EXPRESKA Ústí nad Labem

Do EXPRESKY chodím velice ráda a členkou se stala i má sestra a máma. Jsme nadšené, že jsme konečně objevili cvičení, které nás baví a je funkční.

Katka Malá, 36 let - EXPRESKA Praha Prosek

Od té doby, co navštěvuji EXPRESKU se cítím opravdu skvěle. Zhubla jsem, mám lepší náladu a nižší krevní tlak. EXPRESKU navštěvuji pravidelně 3x týdně. Vyzkoušela jsem již mnoho cvičení a kruhové fitness mi vyhovuje nejvíce - je to zábava a všem EXPRESKU vřele doporučuji.

Petra Bartoňková, 43 let - EXPRESKA Brno Žabovřesky

Výborné cvičení, příjemný personál. Chodím pravidelně již 2 měsíce a jsem nadšená :-))

Jaroslava Pilařová, 56 let - EXPRESKA Praha Dejvice

Dobrý den, včera jsem byla poprvé cvičit v Dejvicích a nemělo to chybu. Doufám, že se to někdy zopakuje. Fakt super fitko doporučuji.

Soňa Frejková, 19 let - EXPRESKA Ostrava

Dobrý den,právě jsem se vrátila z prvního cvičení v EXPRESKA v Ostravě,no musím říct,že supr uvítání cítila jsem se moc příjemně a cítím se i teď po cvičení.Myslím,že se mi to bude líbit čím dál víc...:-)

ZALOŽTE SI EXPRESKU!